Endast

Riina ja BrittaMinu esimene kokkupuude joogaga jääb enam kui kolmekümne aasta tagusesse aega, mil ajakirjast „Siluett“ lõikasin välja hatha-jooga programmi ja nende harjutuste abil vabanesin selja-probleemidest. Vahepeal tutvusin jooga filosoofilise poolega ning uuesti regulaarselt praktiseerima hakkasin aastal 2006, kui selja nõrkus taas endast märku andis. Veidi hiljem jõudsin ka igapäevase mediteerimiseni, mis avas jooga sügavama sisu, tuues kaasa niivõrd tuntavad positiivsed muutused, et sellest vaimsest õpetusest sai mulle teejuht kogu eluks. Olen tänulik kõikidele õpetajatele sel teel!

Loomuliku jätkuna tundsin ühel hetkel, et kõike seda head, mis minu elu on muutnud, sooviksin teistegagi jagada ja aastal 2010 tegin algust joogatundide juhendamisega. Tänasel päeval on mu töö ja hobid omavahel põimunud ning vastastikku toetavad, piirjooned nende vahel praktiliselt kadunud.

Olles tegelenud nii enda kui teiste emotsionaalsete probleemidega ning mõistnud, kui suur mõju on emotsioonidel meie elule ja heaolule, täiendasin ennast EFT kursustel. Seda tehnikat kasutades saan pakkuda abi ka nendele inimestele, kes sooviksid oma elu küll paremaks muuta, aga ei ole veel valmis jooga vaimseks teekonnaks.

Rõõmuga rõõmu jagades – kohtumiseni!